Náš príbeh

organics _cosmetics _eko_bio_vegan_organicka_kozmetika_sk

 

Až vtedy, keď sa pozriete na druhú stranu obalu vašej obľúbenej kozmetiky zistíte, čo si na svoju pokožku skutočne nanášate. A takto začal aj náš príbeh. Pred komerčným obalom sme uprednostnili zloženie produktu a uvedomili si, že prírodná kozmetika ponúka našej pleti všetko, čo potrebuje. Navyše, prostredníctvom tých najlepších ingrediencií pochádzajúcich z prírody.

Zistili sme, že môžeme ovplyvniť ponuku kozmetických produktov na našom trhu a s radosťou sme do toho išli. Stali sme sa značkou, ktorá na slovenský trh prináša etické a organické kozmetické produkty, ktoré podliehajú najprísnejším kritériám. Kozmetické produkty značiek v našom portfóliu sú etické svojím zložením aj obalom a žiaden z nich sa netestuje na zvieratách. Rešpektujeme svoje poslanie a po celý čas sa pevne držíme nášho poslania – priniesť na jedno miesto kvalitné značky, ktorým dôverujeme.

Momentálne v našom portfóliu nájdete tri značky organickej kozmetiky – Organics by Sara, True organic of Sweden a Under your skin. Tie ponúkajú produkty určené na starostlivosť o pokožku tváre a tela, a produkty na starostlivosť o vlasy. Všetky z nich obsahujú účinné a overené prírodné ingrediencie. Pretože len pomocou tej správnej formulky prírodných a organických ingrediencií dokážete svoju pleť vyživiť a udržať čo najdlhšie krásnu a zdravú.

 

Váš Organics Cosmetics tím

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie