Náš príbeh

organics _cosmetics _eko_bio_vegan_organicka_kozmetika_sk

 

Až vtedy, keď sa pozriete na druhú stranu obalu vašej obľúbenej kozmetiky zistíte, čo si na svoju pokožku skutočne nanášate. A takto začal aj náš príbeh. Pred komerčným obalom sme uprednostnili zloženie produktu a uvedomili si, že prírodná kozmetika ponúka našej pleti všetko, čo potrebuje. Navyše, prostredníctvom tých najlepších ingrediencií pochádzajúcich z prírody.

Zistili sme, že môžeme ovplyvniť ponuku kozmetických produktov na našom trhu a s radosťou sme do toho išli. Stali sme sa značkou, ktorá na slovenský trh prináša etické a organické kozmetické produkty, ktoré podliehajú najprísnejším kritériám. Kozmetické produkty značiek v našom portfóliu sú etické svojím zložením aj obalom a žiaden z nich sa netestuje na zvieratách. Rešpektujeme svoje poslanie a po celý čas sa pevne držíme nášho poslania – priniesť na jedno miesto kvalitné značky, ktorým dôverujeme.

Momentálne v našom portfóliu nájdete tri značky organickej kozmetiky – Organics by Sara, True organic of Sweden a Under your skin. Tie ponúkajú produkty určené na starostlivosť o pokožku tváre a tela, a produkty na starostlivosť o vlasy. Všetky z nich obsahujú účinné a overené prírodné ingrediencie. Pretože len pomocou tej správnej formulky prírodných a organických ingrediencií dokážete svoju pleť vyživiť a udržať čo najdlhšie krásnu a zdravú.

 

Váš Organics Cosmetics tím