Naše značky

Organic by Sara Organicke antioxidant olejove serum eko bio kozmetikaOrganics by Sara

 

Víziu vyvinúť kvalitnú kozmetiku bez zbytočných prísad nezastavil zakladateľku ani kedysi malý záujem o organickú kozmetiku vo Švédsku. Dnes sa zo značky Organics by Sara stala rešpektovaná značka kvalitnej organickej kozmetiky pre každého. Všetky rastlinné a éterické oleje sú ekologicky certifikované a všetky používané ingrediencie pochádzajú priamo z prírody. Rovnako ako finálny produkt ani jeho jednotlivé ingrediencie nie sú testované na zvieratách. Samotná ekologická vízia zakladateľky sa odráža aj v obaloch. Tie sú vyrobené z recyklovaného skla, ktoré je možné po použití ďalej recyklovať, vďaka čomu produkty minimalizujú odpadovú stopu.

by sara-01

  

True Organic organicke serum na tvar eko bio kozmetikaTrue organic of Sweden

 

Každá značka má svoju misiu. Rovnako aj značka organickej kozmetiky zrodená vo Švédsku, ktorej misiou je vytvárať vysoko kvalitné produkty z organických ingrediencií. Pri používaní kozmetiky True organic of Sweden si môžete byť istí, že na svoju pleť nanášate tie najčistejšie prírodné a certifikované organické prísady, ktoré nie sú testované na zvieratách. True organic of Sweden vo svojej misii nezaostáva a svoje produkty plní do obalov z udržateľných materiálov, akým je cukrová trstina.

London logo horizontal letterhead final-01

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Under your skin Organicky kondicioner na vlasy eko bio kozmetikaUnder your skin

 

Všetko, čo si nanášame na pokožku, skončí pod ňou. Preto sa dvojica zakladateliek značky Under your skin, matka Christina a dcéra Lovisa Hahn, rozhodla prikladať kozmetike rovnakú váhu ako jedlu. Zatiaľ čo sú chemické zložky v potravinách zakázané, v prípade kozmetiky sa stále tolerujú. Všetky ingrediencie sú dôkladne vyberané a z každej z nich sú technológiou extrahovania kmeňových buniek vybrané len tie najlepšie zložky. Všetky dôkladne vybrané ingrediencie tvoria finálny produkt, ktorý je následne zabalený do obalov z recyklovateľného a potravinárskeho plastu. Under your skin tak prispieva k minimalizácii chemikálií v kozmetickom priemysle, čím dokazuje, že je možné vytvoriť prémiovú a ekologickú kozmetiku bez zbytočných chemikálií.

uys_logo_black_1000x 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie