1 hodnotenie

Očný odličovač

Momentálne nedostupné (> 5 ks)
Značka: Organics by Sara
€34
Kategória: Pleť
plet7
Akcia

Očný odličovač

Naše čistiace oleje sú založené na princípe OCM - šetrnej metóde, pri ktorej sa olej používa ako čistič. 

Jemný čistiaci olej, ktorý účinne rozpúšťa riasenku a očné tiene. Nezaťažuje tenkú pokožku okolo očí, ale stará sa o ňu a čistí. Olej rozpúšťa všetky riasenky na báze tukov aj tie vodeodolné. Očný odličovač je neparfumovaný, takže je vhodný na použitie v blízkosti slizníc. 

 

Použitie: Namočte bavlnenú podložku alebo iný vhodný odličovací prostriedok a vytlačte prebytočnú vodu. Na navlhčenú podložku naneste odličovač očí a jemnými krúživými pohybmi odstráňte očný make-up. Naolejovanou podložkou si opatrne odlíčte očný make-up. Opakujte, kým nezmizne všetok make-up. Potom už nemusíte opláchnuť.

Vhodné pre : Všetky typy pleti, aj tie najcitlivejšie, pretože sú bez parfumácie. Rozpúšťa všetky riasenky okrem tých, ktoré sú 37-stupňovou vodnou riasenkou (ktorá sa rozpustí iba vo vode).

Tip: Tento olej je perfektný aj na podráždenú a aknóznu pokožku, rýchlo sa vstrebávajúci telový olej, zvláčňujúci kutikulárny olej, alebo ako sérum okolo očí.

 

Zloženie:

Olej zo semien Simmondsia chinensis (jojoba), olej zo semien Brassica napus (repka olejná), olej zo semien Carthamus tinctorius (Požlt farbiarsky).

Všetky zložky sú ekologicky certifikované a vegánske.